You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

O Právomatu

Právomat je informativní měsíčník určený pro poskytovatele sociálních služeb. Vydavatelem Právomatu a provozovatelem těchto webových stránek je advokátní kancelář ŠTAINC advokátní kancelář s. r. o., se sídlem Havlíčkova 1682/15, 110 00 Praha 1, IČO: IČO: 077 52 237.
Na počátku roku 2018 začal pravidelně vycházet bezplatný prémiový měsíčník Právomat, jehož cílem je stručnou formou informovat o aktuálních právních a odborných tématech a o legislativních novinkách v sektoru sociálních služeb. Prostřednictvím Právomatu se snažíme odborně pomoci poskytovatelům sociálních služeb, naším cílem je přispět ke zvýšení právního povědomí poskytovatelů sociálních služeb, osvětlit vybrané problémy, se kterými se mohou poskytovatelé sociálních služeb při výkonu své činnosti setkat a poskytovat informace o aktuálních legislativních změnách, to vše za účelem prevence budoucích problémů.
Webové stránky Právomat.cz vznikly v návaznosti na úspěšné vydávání informativního měsíčníku. Na těchto webových stránkách jsou s určitým časovým odstupem uveřejňovány vybrané články z měsíčníku Právomat, o nichž se domníváme, že by mohly být prospěšné všem poskytovatelům sociálních služeb.
Pokud máte zájem o nejaktuálnější informace z oblasti práva sociálních služeb, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedené e-mailové adrese: info@pravomat.cz. Po sdělení Vaší e-mailové adresy Vám budeme pravidelně zasílat aktuální vydání Právomatu.